Гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року

Овен. У цей період Ви будете трохи розгублені через дрібні проблеми вдома і на роботі. Але всі тривоги підуть, якщо Ви займетеся творчістю чи улюбленим хобі. У Вас з’явиться можливість досягти успіхів на професійній ниві. Не розпорошуйтеся на миттєві взаємини і одноразовий прибуток, а спрямуйте всі ресурси на реалізацію основних проєктів. Саме час завести нові знайомства, які в перспективі будуть корисними для Вашої кар’єри. Сприятливий період для сімейних стосунків.

Тілець. Під час оформлення документів та обговорення спільних робіт не слід ігнорувати дрібниці. Щоб розширити сферу діяльності, шукайте підтримку керівництва. Не виключені також зміни в організації, цього разу цілком передбачувані та розумні. Відмовтеся від ризикованих вкладень і не давайте у борг, оскільки є ймовірність, що Ваші гроші не повернуть. Якщо Ви поки що самотні, не відмовляйтеся від романтичних побачень – нові знайомства принесуть лише позитивні емоції.

Близнюки. Вам вдасться вирішити конфлікти, які не давали спокою останні кілька тижнів. Найкраще, якщо Ви зробите перший крок до примирення. Сімейним людям зірки радять остерігатися спокуси завести роман на стороні. Літні родичі змусять похвилюватися через проблеми зі здоров’ям. У сім’ях отримають продовження проблеми з дітьми, все це проявиться у великих видатках. Однак зараз проблема не видається дуже гострою, хоча питання ще залишаються, і з ними доведеться зіткнутися згодом.

Рак. Посилюється недовірливість, із підсвідомості підіймаються давні страхи. Хоча в цей період не передбачається серйозних проблем зі здоров’ям. І після молодика Ви станете енергійнішими, наповнитеся силою і зможете, що називається, гори зрушити. Отримаєте хорошу можливість змінити життя на краще, але від Вас потрібні сміливість і рішучість. Прекрасний час і для людей творчих професій – вони можуть стати популярними фігурами у своєму середовищі, і цей позитивний процес отримає продовження.

Лев. На Вас впаде такий обсяг роботи, що Ви тільки встигатимете за вказівками начальника. У бізнесі і на службі пануватиме деяка плутанина. Низка помилок, зривів угод, раптового виходу з ладу техніки може підірвати впевненість у собі. Не намагайтеся все встигнути, бережіть нерви. Нині краще виконувати лише поточні справи. Багато хто захоче кинути все і відпочити. Гороскоп рекомендує взяти відпустку, але в жодному разі не звільнятися: ці труднощі тимчасові, а знайти нове місце буде дуже складно.

Діва. Стежте за своїми витратами, інакше Ви виявите пролам у своїй кишені. Період не дасть серйозних доходів. Можливі романтичні зв’язки на роботі, службовий роман, який переросте у тривалі стосунки. Взагалі період сприятливий для любовних взаємин, відновлення давніх зв’язків: як особистих, так і ділових. Придивіться до найближчого оточення, серед Ваших близьких є людина, яка Вас дуже цінує. Якщо дасте йому шанс, Ви знайдете багато нових якостей, яких раніше не помічали.

Терези. Труднощі зі здоров’ям у літніх батьків змусять переглянути свій графік. Шукайте додаткові заробітки, допоможе давнє хобі, яке почне давати прибуток. Однак, не звалюйте на себе більше, ніж Ви можете виконати, інакше загостряться хронічні недуги. Сприятливі зміни, що почалися минулого місяця, посиляться. З’являться нові друзі та покровителі. З їхньою допомогою Ви зможете вирішити проблеми та подумати про перспективні справи. Цілком реальне й поновлення перерваних відносин.

Скорпіон. У колективі на Вас чекають конфлікти на тлі зіткнення інтересів, прагнення створити для себе вигідні умови. Можливо, Вас раптово попросять взяти на себе якісь важливі ролі та обов’язки на робочому місці. Запишіться на тренінг особистісного зростання, це допоможе Вам побачити свій потенціал і набути більше впевненості у своїх силах. Керівники відчуватимуть роздратування через непрофесіоналізм співробітників, тому більшість процесів доведеться тримати під особистим контролем.

Стрілець. Пристрасті початку листопада вляжуться, настає період нових можливостей та ухвалення важливих рішень. Будьте певні – нові події принесуть лише позитив. Багато хто з тих пар, хто розлучився раніше, знову возз’єднається. Велике значення набудуть зв’язки з колегами з інших міст чи країн, найімовірніше, намічається довгострокова співпраця. Якщо маєте капітал, обов’язково вкладіть його в нерухомість. Діти вимагають уваги, на їхні потреби піде чимала сума.

Козоріг. Тиждень принесе безліч пропозицій, і кожна з них буде вдалою у грошовому плані. Однак вирішення проблем з документами забере багато часу. Вдалий час, щоб розпочати справу своєї мрії. Нове місце може здатися спочатку непідхожим, але пізніше Ви переконаєтеся, що це найкращий варіант. Бережіть свої фінанси, зростає ризик витратитись на непотрібні речі. Ревнощі та відсутність довіри у любовній сфері можуть зруйнувати те, що Ви будували роками.

Водолій. Робочі та творчі проєкти забирають усі сили, але це дасть позитивні плоди! Чоловіки стануть сміливішими у знайомствах, а жінки будуть оточені увагою щедрих шанувальників. Багато хто з Вас зустрінеться зі старими друзями та добрими знайомими, які проживають у далеких країнах, можливі вдала поїздка та нове романтичне захоплення. Вам захочеться мати більше свободи, що зовсім не сподобається Вашому партнеру. У сімейних союзах буде присутня напруженість через розподіл бюджету.

Риби. Очікується багато турбот, пов’язаних з облаштуванням побуту, операціями з нерухомістю, і вони отримають продовження наступного місяця. Настрій буде мінливим через дрібні негаразди на роботі та дефіцит доходів. Однак усі неприємності скоро завершаться, і Ви відчуєте приплив сил! Просування по службі можливе, якщо Ви наберетеся сміливості та попросите підвищення. Можете не сумніватися — начальство відзначить усі Ваші заслуги та старанність. Погоджуйтесь на додатковий підробіток, щоб виявити свої здібності.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11