Сьогодні Покров знову прощався зі своїм Захисником, який у важких боях мужньо боронив Батьківщину від клятих російських окупантів. Наш земляк, стрілець стрілецького батальйону, колишній працівник комбінату – 43-річний ЗАБУТНИЙ Микола Миколайович, загинув 10 червня поблизу села Ізбицьке Вовчанського району Харківської області.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315579723_791403001955191_1860965160033328672_n.jpg)
Під час траурної церемонії, яка традиційно відбулася на бульварі ім.Т.Г.Шевченка, люди не в силах були стримати сліз…
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315323419_791407478621410_9056586566337112178_n-1024x758.jpg)
Загиблий Герой – син нашої колеги Любові Забутної. Немає таких слів, які б вгамували пекучий біль та відчай матері, що втратила сина. Це горе, з яким неможливо змиритися…
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315459018_791406215288203_4060649450746062429_n-1024x683.jpg)
Панахиду за загиблим воїном відслужив Благочинний Православної Церкви України міста Покров, протоієрей Іван Назарик:
— Сьогодні наше величне красиве місто Покров знову в скорботі, на колінах проводжає свого Героя – мученика за Україну, праведника Божого Миколая, який віддав найцінніше, що в нього було – своє життя, дане Богом, заради усіх нас, майбутнього України, наших дітей та внуків.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315437965_791405435288281_2197488312462776711_n-1024x683.jpg)
З невимовним сумом та належними військовими почестями, люди проводжали свого Захисника до “небесної варти”. Бо Герої не вмирають! Вони вічно живуть у наших серцях.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315461313_791409365287888_3051467341463042226_n-1024x683.jpg)
Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого…
Вічна шана незламному Захиснику та його подвигу в імʼя прийдешньої Перемоги та мирного майбутнього України.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315432333_791407708621387_7994867764309143769_n-1024x738.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315626877_791409621954529_1210763209373311481_n-1024x689.jpg)