Сьогодні відбулася церемонія прощання з нашим Захисником. На війні загинув колишній працівник Автотранспортного цеху комбінату — 28-річний СОВА Ілля Андрійович. Молоде життя відважного воїна обірвалося на Донеччині, де він у запеклих боях боронив Незалежність України від російських окупантів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/312968733_784172632678228_4550094184893201823_n-842x1024.jpg)
Така болісна непоправна втрата обʼєднала багатьох містян. Разом з рідними полеглого воїна в останню земну путь проводжали колеги, друзі, побратими та небайдужі покровчани. Бульвар ім. Т.Г. Шевченка ряснів жовто-блакитними стягами та квітами, які люди з невимовним сумом несли своєму Захиснику.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/312358683_784175619344596_8241231680478568741_n-1-1024x741.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/313264871_784174012678090_7323428536022064997_n-1024x683.jpg)
Неймовірно прикро усвідомлювати, що на війні гинуть наші земляки, чудові українські сини і доньки. У нас немає іншого вибору, як боротися і перемогти вселенське зло, котре російські терористи сіють на нашій Батьківщині.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/313022894_784173272678164_874317872171393408_n-985x1024.jpg)
Про це говорив благочинний Православної Церкви України міста Покров протоієрей Іван Назарик під час панахиди за загиблим Героєм.
— Господь допоможе нам перемогти, бо ми на стороні правди. Ми перемагаємо і Україна буде процвітати. Нехай Боже благословення буде зі всіма нами. Вічна памʼять, згадка та молитва за наших Героїв, які загинули за Україну.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/312288008_784174742678017_319691659558616041_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/312731730_784176016011223_5908827520481879480_n-1024x737.jpg)
Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Вічна шана та пам’ять Захиснику, який поклав своє життя за Україну та наше мирне небо!