![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-11-300x169.jpg)
Велика сімка підтримує Україну у прагненні до миру!
11 жовтня відбулася онлайн-нарада між країнами-членами «Великої сімки» G7 (до її складу входять представники Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії, США) та Президентом України Володимиром
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/20220601082707-300x171.jpg)
Ще 4 HIMARS прибули в Україну
Американські системи реактивного вогню HIMARS стали в Україні легендарними, справжніми “химерами” для російських окупаційних військ. Збільшення їх кількості означає, що наші професійні та непереможні
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-1-300x150.jpeg)
Містян запрошують отримати йодид калію
Вже більше як 7 місяців минуло від тоді, коли рашисти захопили важливий стратегічний об’єкт – найбільшу в Європі Запорізьку атомну електростанцію. Через це всі ми
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/u-bezpeczi-300x200.jpg)
Мешканці нашого регіону можуть пройти онлайн-курс із правил безпеки в умовах війни
На платформі «Дія. Цифрова освіта» вийшов безкоштовний курс Міністерства цифрової трансформації України – про правила безпеки в умовах війни. Він також доступний для мешканців
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311371365_768680074227484_2277447590723599997_n-300x233.jpg)
Вітаємо професіонала-електрослюсаря Михайла ШУТОВА з ювілеєм!
У розквіт “золотої” осені, 12-го жовтня, своє 55-річчя відзначає наш дорогий колега, справжній знавець своєї справи, сумлінний працівник, надійний товариш і друг, прекрасний сімʼянин,
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/Оперативна-1-300x171.jpg)
12 жовтня, Дніпропетровщина: ворог знову накрив вогнем Нікопольщину
Нелюди знову цілили по Нікопольському району. Керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко доповів, що росіяни усю ніч знущалися над Нікопольщиною. Важко поранили 6-річну
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/111-1-300x169.jpg)
Дорогі наші друзі, вітаємо з новим днем, який наближає нас до Перемоги
А ви знали, що сьогодні, 12-го жовтня, своє професійне свято відзначають економісти України? На нашому комбінаті фахівці цього напрямку міцно та впевнено тримають свій