Всі українці наразі переживають надскладний період. Військові дії на території країни накладають свій відбиток на кожну родину. Всі ми разом намагаємось підтримувати армію, чим можемо, допомагати нашим Героїчним Захисникам, а також постраждалим внаслідок війни. Та, на жаль, поряд з основною всеукраїнською бідою, наші люди продовжують тяжко хворіти. Тим паче, стресова атмосфера сьогодні тому дуже сприяє. А от боротись із підступними недугами стає дедалі важче – катастрофічно не вистачає особистих коштів. Доводиться просити допомоги у небайдужих людей. Саме з таким проханням до нашої редакції звернулись родичі 36-річної покровчанки Тетяни Каташ – мами трьох дітей.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307093849_188598143624526_7138962583038902182_n-768x1024.jpg)
Діагноз Тетяни – Лімфома Ходжкіна (ст.II кл.гр.II.), яка належить до злоякісних пухлин лімфатичної системи. Якщо вчасно не розпочати лікування, патологічні лімфоїдні елементи можуть накопичуватися в інших частинах тіла – селезінці, печінці, кістковому мозку. Тобто, це онкозахворювання вважається дуже тяжким. І тому для того, щоб не дати хворобі прогресувати, жительці Покрова потрібно якнайшвидше розпочати дуже дороге лікування.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307121154_188598260291181_4233045727434229136_n-768x1024.jpg)
Рідні Тетяни Каташ вже витратили всі їхні заощадження на численні дороговартісні обстеження, процедури та ліки. Але потрібно ще дуже багато коштів, яких у родини немає. Саме тому вони звертаються до небайдужих людей з проханням фінансово допомогти їхній родині врятувати рідну людину та дати їй шанс на одужання.
Сама ж Тетяна сподівається на підтримку, вдячна кожному за теплі слова, молитви за її здоров’я та фінансову допомогу. Жінка впевнена, що завдяки вчасному лікуванню зможе перебороти хворобу, адже вона любить життя і хоче ЖИТИ. Жити заради своїх трьох діточок, яким дуже потрібна любляча мама поряд.
Тож, давайте разом допоможемо покровчанці втілити у життя її мрію – одужати та жити далі, радіючи кожному новому дню.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/blag.png)
Долучитись до допомоги може кожен бажаючий, адже зараз будь-яка сума є важливою. Переказати кошти на лікування Тетяни Каташ можна на картку Ощадбанку: 5167 8032 0417 8557 (Тетяна Каташ) або 5167 8032 4361 2962 (Євгенія Коломоець, мама Тетяни).
Не залишайтесь байдужими! Допоможіть врятувати багатодітну маму,
яка дуже хоче бути поряд зі своїми дівчатами!