Гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня 2022 року

Овен. З величезним ентузіазмом розпочинаєте будь-яку справу, чим привертаєте до себе увагу інших людей. Вдається досягти внутрішньої гармонії з собою та навколишнім світом. Виявляючи якості лідера, першопрохідника, Ви створюєте найкращі умови для того, щоби максимально розкрити свій власний потенціал. Ваш натиск та енергія допоможуть відкрити раніше зачинені двері, зробити ривок у кар’єрі.

Тілець. Не дуже вдалий час для того, щоб активно висловлювати свою позицію, боротися і конкурувати. Але період сприятливий для вирішення фінансових питань, реорганізації бізнесу, самостійної неквапливої роботи. Особливо ефективні заняття спортом, фізична активність, проведення оздоровчих і профілактичних заходів. Непросто відбувається спілкування з колегами, партнерами та іншими союзниками. Та якщо конфлікт все ж виникне, до кінця тижня його можна буде вирішити.

Близнюки. Сприятливий тиждень, хоча може бути відчуття нудьги, бо здається, що все вже знайоме, а це змушує шукати нову інформацію або вирушити в подорож. Проте не варто будувати занадто грандіозних планів, оскільки автомобіль, техніка або обладнання можуть вийти з ладу в найбільш невдалий момент. У будь-яких ситуаціях будьте обережні, особливо на дорозі, тримайтеся осторонь джерел небезпеки. Вдалий час для вирішення побутових питань, приготування заготівель на зиму.

Рак. У Вашому житті відбудуться зміни, і це додасть клопоту, але – приємного. Період великої активності, тому бережіть своє здоров’я, щоб завжди бути в ресурсному стані. У партнерських взаєминах (особистих і ділових) є напруження, оскільки складно дійти єдиної думки щодо суперечливих питань. Набагато більше успіхів Ви досягнете, якщо працюватимете самостійно. Колективна діяльність втомлює через не дуже сприятливу психологічну атмосферу.

Лев. Час ефективної рівноправної співпраці та фінансового комфорту. Зважайте на інтереси інших людей, і командна робота принесе Вам задоволення. Згадайте про людей з минулого – можливо, настав час нагадати про себе та разом створити цікавий проєкт. Сприятливий час для початку подорожей, особливо до місць, де були раніше. Після 22 вересня можна провести навчальний захід чи невелику рекламну кампанію – Ви досить швидко отримаєте результат.

Діва. Бережіть свої ресурси, не витрачайте енергію за всіма напрямками. Ви можете зробити багато, якщо повільно, але послідовно рухатиметеся крок за кроком до своєї мети. Цікавий період, коли обставини складаються незвичайним чином, відбувається багато зустрічей і розмов. Старі знайомі та колишні колеги допомагають вирішувати найскладніші питання. Готовність дотримуватися закону та відстоювати справедливість сприятиме Вашому зростанню.

Терези. Початок тижня є досить напруженим, та після 22 вересня життя заграє новими фарбами. Вдасться досягнути згоди з близькими людьми, романтичним партнером і набути душевного спокою. Для зайнятих у творчій сфері настає дуже плідний період, зокрема у фінансових питаннях. Ваші таланти та вчинки справляють враження на людей, з’являється можливість посісти гідне становище у суспільстві. Сміливо захищайте свої принципи та рухайтеся вперед – Вам все вдасться!

Скорпіон. З одного боку – все добре в усіх життєвих сферах, але з іншого боку, Ви легко можете привернути небажану увагу інших людей. Суперники, конкуренти або просто недоброзичливці можуть завдати безліч неприємностей, вдаючи із себе друзів або шанувальників Вашого таланту. “Тихіше їдеш – далі будеш” – ця фраза містить ключ до успіху на найближчий час. Вдалий час для дальньої поїздки, а також особистих і ділових взаємин з далекими партнерами.

Стрілець. Вас можуть підштовхувати до того чи іншого рішення, нав’язувати Вам свою думку. Поспіхом зроблені висновки не призведуть до успіху і не принесуть користі. В одну мить навалюється безліч справ і часом здається, що все навколо проти Вас. Зараз важливо зберегти спокій і репутацію, спрямувати свою енергію на одну, але найважливішу справу. Успішною буде самостійна робота, а спорт і фізичні дії допоможуть привести до норми Ваш психологічний стан і розумові процеси.

Козеріг. Час дебатів і суперечок, різних консультацій, турбот. Ви можете впевнено говорити про те, що вважаєте правильним, а не підлаштовуватися під інших людей. Незначний спротив, з яким Ви зустрінетесь, навряд чи може негативно вплинути на Ваші плани. Настав час розібратися з протиріччями, які накопичилися, вжити заходів щодо поліпшення психологічного клімату в колективі. У сфері особистих взаємин можуть статися несподівані події, ймовірно, приємного характеру.

Водолій. Виникають різні перешкоди, що ускладнюють будь-які подорожі, навіть поїздки найближчими околицями. Бажання зробити все й одразу може призвести до зворотного результату. Після 22 вересня загальне тло стане сприятливішим, Ви відчуєте приплив життєвої енергії та зможете здивувати оточення своєю рішучістю. Але також будьте готовими до того, що доведеться вступити у відкриту конфронтацію з конкурентами чи недоброзичливцями або якимось чином відреагувати на їхні дії.

Риби. Розставте пріоритети, відсуньте всі непотрібні справи вбік і розпочніть важливі, але не обіцяйте більше, ніж можете виконати. Ви маєте багато роботи, з’являється безліч додаткових обов’язків, що може призвести до перевтоми, ба навіть травм. Не поспішайте, не забувайте про запобіжні заходи і дбайливо витрачайте свої психічні, інтелектуальні й фізичні ресурси. Дозволяйте собі відпочинок, спілкуйтеся із членами сім’ї, із приємними для вас людьми.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11