Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту!

     Традиційно, у другу суботу вересня (цьогоріч 10 числа) в Україні відзначається свято всіх прихильників активного та здорового способу життя. У нас на комбінаті таких вистачає! Тому з Днем фізкультури та спорту, шановні спортсмени та любителі, спортивні активісти, фізкультурні організатори та віддані уболівальники.

            Спортивне життя завжди шанувалося і в наш час продовжує підтримуватись, не втрачає популярності серед колективів підприємства. Стимулом для цього є бажання працівників, підкріплене всебічною підтримкою з боку керівництва та профспілкового комітету. З гірницькою невтомністю та рішучістю команди всіх підрозділів залюбки беруть участь в Робочій спартакіаді, змагаються за звання найсильніших, найвитриваліших, найрозумніших та найспритніших, дарують всім незабутні враження, емоції захоплення й азарту. Так було донедавна…

            Але через війну трудові колективи підприємства тимчасово призупинили усталену традицію, натомість сконцентрувались на головному – допомозі нашій Україні. Багато спортсменів комбінату тепер Захищають Незалежність і територіальну цілісність держави у лавах Збройних Сил, інші наполегливо працюють задля їхньої всебічної підтримки.

     Для того ж, щоб мати на все це сили, треба психологічно відпочивати від гнітючих думок, в чому як раз  допомагають заняття спортом. Фізичні навантаження та регулярні руханки допомагають емоційно підзарядитись і тримати себе в тонусі, загартовують характер, заряджають позитивом, бадьорістю та зміцнюють волю до Перемоги. Якраз те що сьогодні треба кожному українцю – сильному, вільному та нескореному! Тож, відкидаємо хандру, і нумо дбати про свою фізичну активність! Починаємо сьогодні – в День фізичної культури та спорту.

            Дорогі колеги, покровчани, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту, фізорги, тренери, викладачі фізкультури! Щиро вітаємо Вас з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо міцного здоровʼя, успіхів у всіх починаннях, командної єдності та відданості, непохитної наполегливості у подоланні шляху до поставленої мети, впевненості у власних силах та віри у беззаперечну Перемогу України! Саме ця омріяна мить стане стартом для початку нового етапу яскравого спортивного життя. 

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11