Гороскоп на тиждень з 5 по 11 вересня 2022 року

Овен. Тиждень сприятливий для професійної сфери, пошуку кращих умов. Важливі події в житті колег можуть торкнутися і Вас. Наприклад, переміщення або переведення співробітників з однієї посади на іншу відкриє і для Вас нові сприятливі перспективи. Не відмовляйтеся від цікавих пропозицій. Не забувайте проявляти активність у просуванні питань, що Вас цікавлять. Вдалий період для придбання дорогих речей у будинок, нерухомості чи навпаки, продаж майна.

Тілець. У зв’язку зі зміною соціального статусу у Вас або членів сім’ї будуть порушені важливі питання. Сприятливий період для переїзду до іншого міста, відкриття сімейного бізнесу, продажу та купівлі нерухомості. Також слушний період для офіційного розірвання шлюбу, ініціювання подібних тем, завершення партнерських відносин, звільнення з роботи та пошуку нового напряму для самореалізації. Тиждень відкриє нові можливості у фінансових та матеріальних справах.

Близнюки. Вихід на нову роботу, зміна професійних обов’язків або пошук нових сфер, де Ви можете розкрити свої таланти, робить період дуже клопітким та тривожним. Протягом тижня краще братися за короткострокові проєкти та справи, оскільки довгострокові забиратимуть у Вас багато фізичних та психічних сил, тому просто може не вистачити бажання та енергії, щоб їх завершити.

Рак. Ви сповнені амбіцій та рішучості підкорювати нові вершини. Ближче до кінця тижня вдасться покращити фінансове становище, зробити дорогу покупку. Особливого значення набувають ресурси – час та енергія, витрачені фінансовою та діловою сферами. Обставини змушуватимуть Вас пришвидшити давно розпочаті процеси, тому часу на відпочинок немає. У професійному плані тиждень може стати проміжною сходинкою, яка стане черговим кроком на шляху до поставленої мети.

Лев. Можливо, доведеться відступити, оцінити ситуацію, зайнятися різними організаційними питаннями. Знайти своє покликання та просунутися у кар’єрі допоможуть старі зв’язки, протекція впливових знайомих. Підприємцям доведеться звернутися до юристів, щоби вирішити проблеми з документами. Службовець може вступити в конфлікт із начальством і в результаті розпочати пошуки нового місця роботи. Якщо це про Вас, майте на увазі, що цей процес може зайняти кілька місяців, тому добре подумайте, перш ніж звільнитися.

Діва. Фінансова ситуація буде стабільна протягом місяця, якщо встигнете зробити основну частину роботи до 10 вересня. Намагайтеся раціонально використовувати кошти, тоді зможете зробити корисне та ефективне придбання. Не піддавайтеся авантюрним настроям – інвестуйте лише у перевірені проєкти. До кінця тижня існує ймовірність надходження великих сум або повернення заборгованостей.

Терези. Ви стоїте на порозі кардинальних змін. Не виключено, що дещо зміните свій світогляд та подивитесь на звичні речі під іншим кутом. Деякі істини тепер здаються простішими, Ви краще розумієте свої цілі і бажання. Правильно розставивши пріоритети, зможете втілити в життя задумане. Варто стримати витрати, призупинити покупки, чи, принаймні, не керуватись емоціями під час придбання чогось нового. Візьміть під контроль свій бюджет. Відмінний період для нових знайомств і зустрічей, зараз Вашій харизмі неможливо чинити опір.

Скорпіон. Сімейні взаємини поглинають повністю. Діти будуть винятково тішити, Ви зможете насолодитися батьківством сповна. Але водночас, не забувайте про себе та свої особисті потреби! Зверніть увагу на стан свого здоров’я, оскільки можливе загострення хронічних захворювань. Щодо бізнесу, професійної сфери – все розвивається повільніше, ніж зазвичай. Проте у Вас з’являється час для рідних, коханих людей.

Стрілець. Не бійтеся ризикувати, будьте відкриті для прийдешніх подій – вони принесуть лише позитивний настрій! Для Вас настає період серйозних змін, тому на початку тижня встигніть завершити розпочаті у минулий період справи. На Вас чекають нові цікаві проєкти: навчання, підвищення кваліфікації, відрядження. Активне спілкування сприятиме Вашому просуванню у кар’єрі. Ви будете задоволені результатами тижня, у суботу та неділю зможете відпочити.

Козеріг. Беріться за будь-яку роботу – це допоможе знайти нові джерела заробітку. Саме час завести нові знайомства, які в перспективі будуть корисними для Вашої кар’єри. Не соромтеся рекламувати свої вміння та навички. Найкращий спосіб підвищити прибуток – монетизувати своє хобі. Можливо, настав час розірвати стосунки, які приносять лише біль, та відкрити себе новому. Гарний час зважитися на шлюб парам, які давно разом.

Водолій. Ви можете повернутися до своїх найсміливіших мрій. Немає нічого неможливого для Вас! Цей тиждень – ключовий час для успіхів в роботі, у Вас більше можливостей, щоб скористатися, і менше варіантів, які потрібно зробити. Ви можете отримати вигідну пропозицію, яку потрібно обміркувати. Будуйте плани на майбутнє. Якщо потрібно змінитися, можете розраховувати на Вашу мотивацію. На цьому тижні Ваш зв’язок з партнером зміцниться, спільне заняття допоможе розпалити іскру і чуттєвість. Вільні Водолії можуть зустріти людину, з якою захочуть побудувати відносини.

Риби. Люди з минулого допоможуть розібратися з найскладнішими питаннями, зокрема з фінансовими проблемами. Довіртеся інтуїції під час вибору одного з варіантів. Слушний час для виїзду за кордон, пошуку роботи та партнерства з іноземцями. Можливі доходи з найнесподіваніших джерел, зокрема різні державні виплати, премії, повернення боргів, про які вже забули. Сприятливий період для романтичної сфери, налагодження взаємин з родичами, чоловіком, батьками, дітьми.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11