Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року

Овен. Час реалізації проєктів, конструктивних вирішень багатьох завдань. Ваші ініціативи будуть гідно оцінені. Використовуйте запропонований шанс для талану. Блискавичні дії і швидка пристосованість до умов, що склалися, містять у собі найкраще підґрунтя для матеріального успіху. Період підходить для налагодження стосунків та усунення суперечок із родичами та ближнім оточенням.

Тілець. Гарний період для проведення ризикованих угод, дорогих покупок, вкладення ресурсів у довгострокові проєкти. Рухливість, наполегливість у просуванні своїх інтересів, незвичайна активність приверне увагу оточення, особливо представників протилежної статі. Протягом тижня хороші можливості для налагодження стосунків із членами сім’ї, приятелями та сусідами. Сприятливий період для інтенсивних домашніх робіт, обговорення родинних планів, вирішення нагальних проблем.

Близнюки. Ви відзначитесь високою працездатністю і матимете прекрасний зовнішній вигляд. Чудовий час для пошуку роботи або започаткування трудової діяльності на новому місці, а також серйозних розмов із керівництвом та пошуку підтримки серед вищих посадових осіб. Розум стає гострим і проникливим, тому Вам до снаги отримати максимум користі з будь-якої ситуації. Заявляйте про свої інтереси, просувайте ідеї, озвучуйте теми, які Вас хвилюють – Вас почують та нададуть необхідну допомогу.

Рак. Спокійний тиждень, як на роботі, так і вдома – життя йде розмірено, без будь-яких сюрпризів. Хороші взаємини з колегами та діловими партнерами сприяють ефективній роботі. Обставини складаються сприятливо для угод купівлі-продажу, і навіть отримання практичної вигоди у будь-яких життєвих сферах. Розставте пріоритети. Використовуйте цей час для найважливіших справ, орієнтуйтеся на власні інтереси, і тоді все у Вас вийде так, як Ви хочете.

Лев. Протягом тижня обставини змушують Вас займатись організаційними питаннями, розподіляти ресурси, займатися дуже відповідальною роботою та створювати фінансову стабільність. Чудова можливість піднятися нагору кар’єрними сходами, зайняти вище соціальне становище і закріпитися на досягнутому рівні. Надлишок ментальної енергії, красномовство та хороша концентрація сприяють правильним рішенням, навчанню, складним переговорам із людьми.

Діва. Підвищується Ваша конкурентоспроможність, посилюються практичні ментальні здібності. Період можливостей, ефективної комунікації зі співробітниками, партнерами, адміністративними працівниками. Але успіх багато в чому залежить від придушення власного занепокоєння та переконливості. Сприятливий час для особистих стосунків, планування майбутнього з коханою людиною, початку спільного проживання і знайомства з родичами, заручин.

Терези. Починається низка подій, які стосуватимуться партнерських відносин як в особистій, так і в діловій сфері. Тиждень пройде ефективно у спілкуванні з людьми, в роботі. Активність та рішучість допоможуть залучити сприятливі події та потрібних людей. Протягом тижня відбувається осмислення взаємин  навколо Вас, змінюються способи впливу на маси, аудиторію. Ви будете зайняті глибокими роздумами, відточуванням манери вираження своїх талантів та здібностей, визначенням свого місця у суспільстві, у тих чи інших взаєминах.

Скорпіон. Успішними є колективна діяльність, спільні проєкти, участь у громадських заходах. Ваші інтелектуальні здібності та ділова хватка будуть гідно оцінені, Вами можуть зацікавитися та запропонувати хороші умови в новій професійній сфері. Усі шанси та можливості зайняти позицію лідера оскільки Вам стають зрозумілі інтереси та мотиви поведінки інших людей. Також будьте готові до дискусій із конкурентами, експертами різних галузей.

Стрілець. Будні насичені активним листуванням, розмовами, заходами, метою яких є обмін думками з колегами, однодумцями. Можливе виникнення розбіжностей та суперечок, але це не повинно зашкодити спільним заходам та робочим процесам. Гарний час для того, щоб прорекламувати себе або виставити результати своєї праці напоказ. Якщо довго не вдавалося зрушити будь-яку справу з нерухомої точки, це нарешті станеться.

Козеріг. Обачливі зв’язки, труднощі у відносинах з людьми навколо можуть стати причинами невдач у первісно перспективних проєктах. Зараз не найкращий час висувати свої умови і занадто вперто просувати власні інтереси. Намагайтеся вирішувати хвилюючі питання через посередників і будьте готові до необхідності в чомусь поступитися, щоб потім отримати більше. Тиждень сприятливий для неспішної індивідуальної діяльності, віддаленої роботи, роздумів на самоті.

Водолій. Сприятливий час для переговорів, виступів, проведення онлайн-заходів. Вам вдається яскраво і жваво висловлювати свої думки, коментувати процеси, що відбуваються, і формувати громадську думку. Намагайтеся спокійніше реагувати на всі ментальні подразники, провокаторів, які намагаються розгнівати Вас. Спокійно ставтеся до необов’язковості інших, але до себе варто проявити безкомпромісну суворість: жодних запізнень, інакше можете зіпсувати бездоганне враження про себе.

Риби. Період суттєвого переосмислення життєвих процесів, а також свого стилю поведінки та спілкування. Обставини змушують змінюватись у професійній сфері, отримувати додаткові знання, підвищувати рівень своєї кваліфікації. Можливо, настав час кардинально змінити своє життя: піти з безперспективної роботи, переїхати до іншого міста чи країни. Успішними є контакти з фінансовими та адміністративними органами, розмови з впливовими людьми з метою отримання допомоги.

                                                      Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

                                                                                  Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11