Доповідає Генштаб

Рашисти безглуздо йдуть в бій

     * На Харківському напрямку противник намагався провести розвідку боєм в районі населеного пункту Питомник, успіху не мав, зазнав втрат та відійшов. Завдав авіаційних ударів біля Перемоги, Ртищівки та Питомника. Вживає заходів з логістичного забезпечення підрозділів та поповнення втрат. Окупанти продовжують вогневе ураження із ствольної та реактивної артилерії по лінії зіткнення, підтримують високу інтенсивність ведення повітряної розвідки БпЛА.

     * На Слов’янському напрямку в районі Долини противник намагався прорвати оборону наших підрозділів. Безглуздий штурм українські воїни відбили. Здійснював вогневе ураження із танків та реактивної артилерії неподалік Бражківки, Богородичного і Долини.

     * На Краматорському напрямку російські окупанти здійснили спробу розвідки боєм в районі Серебрянки, після вогневого ураження від наших воїнів, вдалися до втечі. Штурмовими діями ворог намагався покращити тактичне положення неподалік Спірного, успіху не мав, відійшов. В районі Івано-Дарʼївки бойові дії тривають. Завдали авіаударів поблизу Спірного.

     * На Бахмутському напрямку ворог здійснив спробу ведення розвідки боєм поблизу Соледара, зазнав вогневого ураження та втік. Противник вів наступальні дії в районі Зайцевого, успіху не мав, відійшов. Бої тривають. З артилерії та танків обстрілював цивільну інфраструктуру населених пунктів та позиції сил оборони. Завдав авіаційних ударів в районах Соледара та Веселої Долини. Вів повітряну розвідку БпЛА оперативно-тактичного рівня.

     * На Авдіївському напрямку ворог вів штурмові дії у напрямках Красногорівки та Пісків, успіху не мав, відійшов. В районі населеного пункту Первомайське бойові дії тривають. Окрім обстрілів низки населених пунктів з артилерії, окупанти завдали авіаційних ударів біля Мар’їнки. Продовжують повітряну розвідку БпЛА.

     * На Новопавлівському та Запорізькому напрямках загарбники здійснили спробу ведення розвідки боєм в районі населеного пункту Пречистівка, після вогневого ураження відійшли. Ведуть наступ в районі населеного пункту Павлівка, бойові дії тривають. Розгорнули та активно використовують комплекси радіоелектронної боротьби. Не припиняють обстріли із ствольної та реактивної артилерії і танків вздовж лінії зіткнення. Противник задіяв авіацію біля Пречистівки та Вугледара. Повітряну розвідку вів БпЛА оперативно-тактичного рівня.

Вогневий терор триває

     * На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка суттєвих змін не зазнала. На останньому триває ротація підрозділів Західного військового округу. Ворог продовжує обстріли із ствольної артилерії прикордонних населених пунктів з території рф.

     * На Донецькому напрямку ворог з метою розвідки маршрутів логістичного забезпечення та об’єктів критичної інфраструктури вів повітряну розвідку БпЛА. Обстрілював наші підрозділи із танків, ствольної та реактивної артилерії.

     * На Південнобузькому напрямку основні зусилля противника зосереджуються на утриманні займаних позицій. Ворог продовжує ведення розвідки БпЛА. Здійснював обстріли із ствольної та реактивної артилерії і танків вздовж всієї лінії зіткнення.

     * В акваторіях Чорного та Азовського морів корабельне угруповання противника продовжує виконувати завдання з підтримки наземного угруповання військ та блокування північно-західної частини Чорного моря.

     Зберігається загроза завдання ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури на території України.

ЗСУ планомірно знищують потенціал російських окупантів

     Українські ракетно-артилерійські підрозділи виконують вогневі завдання по командних пунктах, скупченнях техніки та польових складах боєприпасів противника. Втрати російських окупантів уточнюються.

     Втрати рашистів за добу склали:

  • особового складу — 150 осіб,
  • танків — 8,
  • бойових броньованих машин — 11,
  • артилерійських систем — 2,
  • гелікоптерів — 1,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 5,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 3.

     Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

      Дякуємо нашим мужнім Захисникам! Віримо у власні сили та в спільну Перемогу!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11