ПЕНСІОНЕРИ МАЮТЬ ШАНС ОТРИМАТИ ГРОШОВУ ДОПЛАТУ ВІД ООН. ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ

Від воєнного конфлікту з рф страждають всі українці, і зокрема соціально вразливі групи, серед яких величезний відсоток становлять пенсіонери. На сьогоднішній день багато хто з них може отримати фінансову допомогу від низки міжнародних організацій.
У рамках роботи Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, пенсіонери, які не є переміщеними особами, але постраждали від війни, можуть оформити заявку на отримання фінансової допомоги від ООН через платформу «єДопомога».
За словами екс-міністрки соціальної політики Марини Лазебної, у рамках цієї програми фінансову виплату у розмірі 6 тис 660 грн (по 2 тис 220 грн на місяць) зможуть отримати майже 65 тис осіб.


Як подати заявку через платформу «єДопомога»?

Зайдіть на сайт «є Допомога» https://edopomoga.gov.ua/ та оберіть розділ «Виплата від міжнародних організацій».
Натисніть кнопку «Заповнити заявку на допомогу».
Виберіть соціальний статус «Пенсіонер», поставивши позначку у потрібній графі.
Вкажіть свої особисті дані. Це прізвище, ім’я та по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (він же – індивідуальний податковий номер (ІПН), дату народження та номер телефону. Обов’язково поставте позначку навпроти пункту про згоду на обробку персональних даних).
Вкажіть номер IBAN (номер банківського рахунку). Якщо його немає – виберіть пункт «Відсутня карта». У такому разі можливо буде отримати гроші через Укрпошту.

Що таке IBAN?
IBAN (International Bank Account Number) – це міжнародний номер банківського рахунку, який складається з 29 символів. Його призначення – спрощення операцій між банками різних країн.
Як дізнатися IBAN?
Перший спосіб – піти до найближчого відділення банку, у якому у вас відкритий рахунок, і взяти потрібну інформацію там. Але нині цей спосіб вимагає часу і нервів.
Якщо ви клієнт Приватбанку, номер рахунку можна дізнатися:
У Приват24 (Обрати карту, натиснувши на її зображення –> Зайти в керування картою, натиснувши на «шестерню» вгорі екрану –> Обрати «Реквізити»).
У терміналі самообслуговування (меню «Мої налаштування» –> «Отримати реквізити»).
У банкоматі (меню «Інші операції» –> «Мої налаштування» –> «Ще налаштування» –> «Реквізити для поповнення картки»).
За телефоном служби підтримки 3700.
Для клієнтів Ощадбанку є такі способи:
У мобільному застосунку. Вам необхідно перейти до головного меню, клікнути на картку, обрати розділ «Інформація» і під рахунком буде зазначений ваш IBAN.
Щоб дізнатися свій IBAN через чат-бот, вам необхідно перейти на сайт та натиснути «Підтримка онлайн» та запитати свій IBAN.
Повний список банків https://thedigital.gov.ua/iban

Допомогу можна отримати і без банківського рахунку IBAN
Заявку на допомогу можна подати людям, які отримують пенсію чи соціальні виплати через відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта». Коли черга дійде до розрахункового рахунку у форматі IBAN, варто вказати: «В мене немає банківського рахунку», далі – автоматично. Попередньо в заявці вказуєте власні паспортні дані та адресу проживання.
Допомога нараховується по принципу нарахування пенсії, тільки з поміткою «грошовий переказ» на найближче відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта».
Чи гарантує заповнення заявки отримання грошей?
Ні, не гарантує. Гроші отримають лише 65 тисяч пенсіонерів – хто саме, визначатимуть у Міністерстві соціальної політики. Перевага надаватиметься найвразливішим категоріям – наприклад, з найменшою пенсією. Проте в разі неотримання коштів від ООН, зареєстровані на єДопомозі зможуть претендувати на грошову допомогу, яка надходитиме від інших міжнародних організацій у майбутньому.
Отже, все одно є сенс залишити заявку на єДопомозі. Це значно підвищить ваші шанси отримати допомогу від інших міжнародних донорів.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11