Гороскоп на тиждень з 16 по 22 травня 2022 року

Овен. Посилюються уява та фантазія, але знижується рівень фізичної активності. Тиждень накопичення енергії. Зараз саме час відпочити, усамітнитися, переглянути свої плани на майбутнє, набратися сил, і тоді наступного місяця Ви досягнете блискучого успіху. Користуйтеся моментом – відпочивайте, займайтеся тим, що Вам подобається, тому що вже від наступного тижня Вас поглинуть справи та соціальне життя.

Тілець. Період яскравих подій, зокрема романтичного характеру. Ви можете опинитися в ситуаціях, які потребують потужних, але керованих вибухових проявів енергії. До кінця тижня Ви чітко усвідомлюєте, що Ваше життя змінилося і те, що було раніше актуальним для Вас, тепер не має значення. Не засмучуйтесь, якщо почуваєтеся в стані обнулення – дуже скоро Ви досягнете бажаного психологічного та матеріального комфорту.

Близнюки. Закінчується певний етап Вашого життя, зараз важливо зробити правильні висновки, і з новими силами вже незабаром почати багато з чистого аркуша. Ви засвоїте уроки минулого і досягнете вищого рівня свідомості. Протягом тижня Ви можете також виявити інформацію, яку раніше від Вас приховували. Від оточення можете почути, що не дуже прагнете контактів, що стали потайливою людиною.

Рак. Не варто афішувати своїх інтересів, тим більше, на початку тижня. Тихо та спокійно збирайте потрібну інформацію, можливо пов’язану з минулим – Вам у цьому пощастить, знайдете те, що шукаєте. Відомості, які Ви отримаєте, можуть містити тонкі натяки або прихований зміст, зрозумілий лише Вам. На перший план вийдуть Ваша інтуїція, підсвідомість та мрії. Може виникнути потреба в таємній поїздці, під час якої Ви спілкуватиметесь з незнайомими людьми.

Лев. Напружений період, особливо на початку тижня. Ваші думки та ідеї можуть зіткнутися з обмеженнями чи цензурою, можливі розчарування у близьких людях. Друга половина тижня більш сприятлива, всі неприємності, що виникли в понеділок-вівторок, за правильного аналізу подій, що відбулися, і продуманих дій можна звести до мінімуму. Не робіть дорогих швидких покупок, зберігайте ресурси!

Діва. Саме зараз важливо розібратися з почуттям самотності, зрозуміти її природу та визначити, що заважає будувати міжособистісні стосунки. Щоб не втратити себе, Вам потрібні контакти, спілкування, зустрічі з різними людьми. У цей час у пам’яті можуть випливати давні події, які не дають Вам спокою, тому виникає потреба знайти того, кому Ви можете довірити свої думки і поділитися сумнівами.

Терези. Ви можете натрапити на те, що Вас не розуміють, важко висловити словами свої почуття. Це період таємної діяльності, принаймні, до певного часу нікому не говоріть про свої плани. Можливі таємні переговори, зустрічі, листування. Якщо дотримуватись мовчання, то все вийде – зірки зійдуться і Ви зможете повідомити оточуючих про успіх. Ваша соціальна активність незабаром принесе позитивні результати.

Скорпіон. Місячне затемнення виділяє Вас серед інших представників знаків зодіаку. Складний тиждень, часом, Вам може здаватися, що всі біди та негаразди випали на Вашу долю. Але це гарний час для таємних зв’язків або початку навчання окультних дисциплін або інших таємних наук, для медитацій, психологічних практик тощо. У цей період зростає Ваше інтуїтивне сприйняття, розігрується уява, що дуже сприятливо для творчих людей та людей мистецтва.

Стрілець. Від початку тижня відчуваєте емоційний занепад, з’являються важкі думки, може бути страх перед майбутнім. Але в другій половині тижня Ви відчуєте і побачите, що життя змінюється на краще! Все, що відбувається зараз, матиме продовження у першій половині 2023 року, тому будьте уважні до оточення, дійте обдумано, а також зверніться до свого досвіду – минуле дуже корисне в теперішньому.

Козеріг. Нервовий час, але, скоріше тому, що Ви квапите події. Треба почекати, а діяти і вживати заходів будете трохи пізніше. Відповідальний період для вирішення сімейних питань, відпочинку, участі у житті дітей. Ваша активність протягом тижня малоефективна, краще цей час присвятити внутрішньому життю, коханій людині, батькам. Може виникнути необхідність робити складний вибір, однак, не поспішайте!

Водолій. Період прихованої активної роботи, а також самовизначення, опрацювання емоцій та пригнічених почуттів. Навряд чи можна охарактеризувати тиждень як легкий і радісний, але, в будь-якому разі, все, що відбувається зараз, корисне для Вашого майбутнього. Гарний час для відновлення давніх взаємин, налагодження старих партнерських зв’язків. Тиждень напруженої внутрішньої роботи обов’язково принесе добрі плоди!

Риби. Час невизначеності, «польотів у хмарах», а також неприємних відкриттів, пов’язаних із особистими взаєминами. З одного боку, важливо не дозволяти використовувати себе, але з іншого – Ви отримуєте цінні життєві уроки від партнерів. Те, що відбувається зараз, Вам знадобиться в майбутньому. Проте більше не варто дотримуватися старих переконань, звичного способу життя. Ваше життя змінюється кардинально!

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11