Актуально від Генштабу ЗСУ

     * Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив на Донецькому напрямку. Російська авіація здійснювала ураження об’єктів цивільної та військової інфраструктури у східній операційній зоні та промислових об’єктів у глибині території України.

      * На Лиманському, Бахмутському та Курахівському напрямках ворог продовжує ведення наступу. Бойові дії тривають.

      * Ворог веде підготовку наступальних дій силами підрозділів, зосереджених в районі міста Ізюм.

Обстріли з боку окупанта

      * На Південнобузькому напрямку противник здійснював обстріли наших підрозділів із застосуванням ствольної артилерії та мінометів.

      * Російські окупанти обстріляли з артилерії цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Довгеньке, Руські Тишки, Тернова та Петрівка. Противник вів повітряну розвідку за допомогою БпЛА “Орлан-10”.

      * На Донецькому напрямку окупанти здійснювали обстріли з усього спектру наявного озброєння, до авіації включно, з метою виснаження особового складу і руйнування фортифікаційних споруд підрозділів наших військ.

      * На Сєвєродонецькому та Новопавлівському напрямках намагався здійснювати вогневе ураження підрозділів наших військ.

      * У Маріуполі ворог продовжує масовані артилерійські та авіаційні удари. Основні зусилля окупанти зосереджували на блокуванні та ураженні наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”.

Відносно спокійні напрямки минулої доби

      * На Волинському, Поліському та Слов’янському напрямках противник активних дій не проводив.

      * На Авдіївському напрямку, після завданих Силами оборони втрат, ворог відійшов на раніше зайняті позиції.

      * На Сіверському, Слобожанському та Харківському напрямках ворог зосереджує основні зусилля на утриманні займаних позицій та недопущенні просування або перекидання наших військ.

Успіхи української армії

      * Силами оборони було завдано удару по позиціях ворога у районі населеного пункту Чорнобаївка. Є втрати в окупантів у живій силі та техніці. Кількість уточнюється.

      * За попередню добу підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ та Повітряних Сил вразили 11 повітряних цілей: 2 вертольоти (Ка-52 та Мі-28) 7 БпЛА оперативно-тактичного рівня і 2 крилаті ракети.

     Авіація повітряних сил на визначених напрямках продовжувала завдавати противнику вогневих ударів з повітря, підтримувати бойові дії підрозділів наших військ та патрулювати повітряний простір України.

      * На Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбито 17 атак ворога, знищено 3 танки, 1 артилерійську систему, 6 одиниць бойової броньованої техніки та 1 автомобіль противника. Втрати особового складу російських окупантів уточнюються.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

https://www.youtube.com/watch?v=DqJUuV2EkTs

     Деградоване суспільство рф ніяк не може змиритися з існуванням прогресивної, сильної та успішної України по сусідству. Тому марять імперськими псевдоідеалами та радісно летять у прірву депресивного минулого. Однак окупантам все ще невтямки, що подорожі в часі небезпечні, особливо на території України — країни зі світлим майбутнім. Щодня та щоночі наші хоробрі незламні військові за допомогою новітньої зброї щедро дарують рашистам “гарячі квитки” у небуття. Безмежно дякуємо нашим Захисникам, що боронять нашу свободу та незалежність! Слава Збройним Силам України! ПЕРЕМОГА за нами!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11