Подяка за оперативність. Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук додав, що вибуховою хвилею пошкоджені шибки у житлових будинках Павлоградського району. Посадовець висловив подяку очільнику Павлограда Анатолію Вершині, котрий оперативно зреагував на те, що сталося, та направив на ліквідацію надзвичайної ситуації всі відповідні служби.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/277737202_2769308403214676_298910026142953119_n-1024x683.jpg)
Провели важливий тренінг.Голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко зазначив, що ситуація в районі контрольована, вся критична інфраструктура працює у штатному режимі. Також додав, що вчора було проведено вже другий тренінг для жителів району. Його темою стало надання першої медичної допомоги. Розповіли й про бойові навички поводження зі зброєю, а також тактика ведення міського бою.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/277561284_2769308479881335_8113060562239700812_n-1024x481.jpg)