Щороку 22 січня українці відзначають одне із найважливіших свят, нерозривно пов’язаних із здобуттям Незалежності. Це – День Соборності України.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272180137_1355524644893109_1028544290635654635_n-1024x683.jpg)
Звертаючись до історії слід зазначити, що буремні події національно-визвольних війн 1919 року посприяли проголошенню Акту Злуки, який було офіційно підписано між представниками Української та Західноукраїнської Народних Республік. Саме ця подія документально засвідчила об’єднання незалежних українських земель. У новітній історії нашої держави День Соборності почали відзначати з 1999 року. Особливою традицією стало об’єднання цілих областей у «живі ланцюги». Люди стояли пліч-о-пліч, тримаючись за руки – таким був символ Соборності України.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272280428_1355524508226456_1276052909694883037_n-1024x683.jpg)
Того дня біля пам’ятника Великому Кобзарю виконували патріотичні пісні та вірші про рідну Україну.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272217051_1355524511559789_5014300298603148708_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/269691960_1355524608226446_5332333092845248810_n-1024x683.jpg)
Завершився урочистий захід покладанням квітів та побажаннями подальшої єдності та мирного неба над рідним Покровом та всією Україною.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272146204_1355524721559768_7777172760690243763_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/269692851_1355524684893105_1624262195880559873_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/269599576_1355524778226429_3841269010019249200_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/269493473_1355524748226432_8814717419776587765_n-1024x683.jpg)