Покров долучився до Всеукраїнського забігу на честь пам’яті героїв АТО

     Цього року минає 7-ма річниця Іловайської трагедії, внаслідок якої Україна зазнала страшних втрат під час АТО. Саме до цієї дати щорічно, починаючи з 2018-го, в кінці серпня проходить Всеукраїнський патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” на знак ушанування пам’яті полеглих захисників України. В суботу, 28 серпня, до патріотичної акції вперше долучилося і наше місто.

     З 9 години ранку покровчани різного віку та статусу з патріотичною символікою і гарним настроєм збиралися біля фонтану у мальовничому парку ім. Б. Мозолевського. Головними серед учасників були, звісно ж, захисники – побратими тих, хто віддав своє життя за наше мирне небо. Їх підтримали представники влади, містоутворюючого підприємства – Покровського ГЗК, вихованці КДЮСШ “Манганіт” та інших спортивних осередків, на чолі зі своїми наставниками, школярі та підприємці і цілі родини небайдужих жителів. Всього ця важлива подія об’єднала 270 поровчан, які гордо вийшли на старт у футболках з іменами наших загиблих земляків. Дмитро Стрілець, Олександр Ісаєнко, Олександр Мокієнко, Олег Кравченко – борці за Незалежність, небесний спокій яких вшанували хвилиною мовчання.

     Після офіційної частини серйозно налаштовані учасники взялися завзято долати обрану дистанцію. Деякі з них продовжували бігти, доки вистачало сили.

      Отже, найвитривалішими легкоатлетами стали Роман Губа та Андрій Стулій, найспритнішим – Роман Швець, наймолодшим — 2-річний Ярослав Захарченко, найповажнішою — 83-річна Галина Кукушкіна. Всі вони були нагороджені грамотами міського голови у своїх номінаціях, але не це було головним… А те, що патріотична акція об’єднала містян у бажанні підтримати родини загиблих героїв, підтвердити своє прагнення до миру, територіальної цілісності нашої єдиної та неподільної України.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11