Військовослужбовці, талановита молодь, творчі осередки, трудові колективи, громадські організації – всі сьогодні зранку зібрались на площі Гірників, аби вшанувати величний символ України – національний прапор. Покровчани, увібрані в вишиванки, з медалями та кубками, урочистою ходою пройшлися центральною вулицею міста, розтягуючи 10-метровий жовто-блакитний стяг. На чолі колони – козак із справжньою українською красунею (отаман Сірко та ненька-Україна) і, звісно ж, вони – наші захисники – учасники бойових дій на Сході країни, у своїй звичній формі. Без них це свято не мало б жодного сенсу, бо ці мужні чоловіки і є символом незламної, незалежної держави…
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/3-5-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/12-3-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/68-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/4-5-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/1-6-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/2-6-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/10-1-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/5-3-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/27-1-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/20-1-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/26-1-1024x683.jpg)
Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України відбулись на площі ім. І.Сірка – саме сюди прибула святкова колона. Під звуки Гімну України в небо здійнялися сині і жовті повітряні кульки, а біля них під мелодію вітру величаво майорів наш стяг.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/72-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/79-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/54-1024x683.jpg)
Проникливим виконанням музичної композиції під назвою «Заспіваймо пісню за Україну» присутніх привітала викладач дитячої школи мистецтв Анастасія Бойко-Костіна. З промовою до громади звернувся секретар Покровської міської ради Сергій Курасов. З його вуст пролунали побажання міцного здоров’я та наснаги на добрі справи заради процвітання Покрова та всієї України.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/73-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/77-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/70-1024x683.jpg)