У Покрові вшанували національний стяг!

     Військовослужбовці, талановита молодь, творчі осередки, трудові колективи, громадські організації – всі сьогодні зранку зібрались на площі Гірників, аби вшанувати величний символ України – національний прапор. Покровчани, увібрані в вишиванки, з медалями та кубками, урочистою ходою пройшлися центральною вулицею міста, розтягуючи 10-метровий жовто-блакитний стяг. На чолі колони – козак із справжньою українською красунею (отаман Сірко та ненька-Україна) і, звісно ж, вони – наші захисники – учасники бойових дій на Сході країни, у своїй звичній формі. Без них це свято не мало б жодного сенсу, бо ці мужні чоловіки і є символом незламної, незалежної держави…

     Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України відбулись на площі ім. І.Сірка – саме сюди прибула святкова колона. Під звуки Гімну України в небо здійнялися сині і жовті повітряні кульки, а біля них під мелодію вітру величаво майорів наш стяг.

     Проникливим виконанням музичної композиції під назвою «Заспіваймо пісню за Україну» присутніх привітала викладач дитячої школи мистецтв Анастасія Бойко-Костіна. З промовою до громади звернувся секретар Покровської міської ради Сергій Курасов. З його вуст пролунали побажання міцного здоров’я та наснаги на добрі справи заради процвітання Покрова та всієї України.

 

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11