Шановні воїни-інтернаціоналісти, колеги!

     Щиро вітаємо всіх Вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-­ю річницею виведення військ з Афганістану!
     15-е лютого святковий і одночасно сумний день. Ми радіємо тому, що саме ця дата у 1989 році поставила крапку в неоголошеній, але дуже жорстокій війні на території Афганістану. Але звертаючись до статистики, сльози радості перетворюються на нестерпний біль: через горнило цього пекла пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок. Серед них були і наші земляки… Тому ми просто не маємо права забувати про цю знаменну та важку подію в історії України.
     Сьогодні у Покровській міській організації об’єднано 165 ветеранів-афганців, кожному з яких вже за 50. А тоді вони були юнаками, які мужніли під пострілами в пустелі і стали досвідченими воїнами, справжніми чоловіками, загартованими тяжкими буднями «чужої» війни. Але, крім Афгану, були й інші «гарячі точки», які тільки примножували біль втрати та розширювали географію військової дружби між народами.
     З тих часів і до сьогодні Вас об’єднує дух бойового братства, де високо цінуються взаємовиручка, честь і гідність. Ви, як ніхто інший, знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити кожним днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування, взірцем служіння народу та державі у наші дні. Адже багато хто з Вас і зараз не залишається осторонь сучасного державного конфлікту на Сході країни, робите все можливе для досягнення розуміння у суспільстві. Ви просто не можете стояти осторонь, тому що люди, «обпалені війною», особливо гостро розуміють такі важливі громадські цінності, як «Мир» і «Єдність». Ми дякуємо Вам за це і пишаємось!
     Цього дня з глибокою повагою схиляємо голови перед пам’яттю полеглих бійців, розділяємо біль втрати сімей загиблих.
     Шановні воїни-інтернаціоналісти! Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, витримки, впевненості у завтрашньому дні. І, звісно ж, мирного неба, котре більше ніколи не затьмарить війна!
 
З глибокою повагою,
Сергій ШУВАЄВ,
Голова правління
АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК»,
Євген ЗАПУСКАЛОВ,
голова профспілки комбінату,
депутати партії
«За майбутнє»

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11