Сьогодні, 21-го серпня, поблизу зруйнованого мосту через Олексіївську затоку, вишикувалась вантажопідйомна техніка підрядної організації ТОВ “Містобудівний загін №112” та Покровського гірничо-збагачувального комбінату.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_0989-1024x683.jpg)
Наразі на місці майбутнього будівництва мосту (що обвалився 20-го травня поточного року) тривають підготовчі роботи. Для того, аби ввести в дію спеціальний кран, за допомогою якого будуть виконувати демонтаж конструкцій та подальше будівництво шляхопроводу, підрядникам необхідна була допомога у виділенні додаткової вантажопідйомної техніки. Для вирішення питання вони звернулись до Голови правління АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК”, депутата обласної ради Сергія Шуваєва. За вказівкою керівника підприємства, 50-тонний кран приїхав на підмогу. Процес виконання робіт технікою комбінату контролював начальник Автотранспортного цеху, депутат Покровської міської ради Роман Меркулов. Спільними зусиллями завдання було виконано успішно.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_0991-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_1107-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_0979-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_1051-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_1016-1024x683.jpg)
Зараз автотранспорт продовжує переправлятись через затоку, проїжджаючи по тимчасовому понтонному мосту, котрий тримається на плавучих опорах. За інформацією з різних джерел, роботи з будівництва мосту планують закінчити у січні 2021 року, на що виділено близько півмільярда гривень.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_1007-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_1174-1024x683.jpg)